Nová kolekce
Inspirujte sebe i své
zákazníky novou
kolekcí od DDL

více informací

Elegance, odstíny šedé, bílé a dřevo

Možností, jak pojmout design i realizaci interiéru, je dnes nepřeberné množství. Navíc koncový spotřebitel daleko častěji než dříve inklinuje k obměně prostor, ve kterých žije či pracuje. Je proto třeba sledovat jak designové, tak technologické trendy a přinášet na trh zajímavé novinky. Inspirací je i nová kolekce laminovaných desek společnosti DDL s 29 novinkami dekorů, která uspokojí i ty nejnáročnější a je na trhu od října 2017.

Čisté linie, prostor pro vyznění materiálu a vzdušnost byly v DDL důležité pro návrhy nové kolekce dekorů. Najdete v nich teplé i studené odstíny dřeva a samozřejmě dnes nepostradatelné odstíny bílé a šedé. Právě kombinace těchto dekorů umožňují vytvářet velice vkusný a elegantní interiér. Trendem je též sjednocovat stylově více místností. Pro ukázku jsme z nové kolekce DDL zvolili kombinace bílé, šedé a různých typů dekoru dubu. Na fotografiích můžete vidět, jak jednotlivá řešení místností spolu korespondují.

Kombinace dřeva, bílé a šedé vytváří decentní, a přesto útulný interiér, který i po zabydlení zůstává elegantní. Milovníci výraznějšího interiéru mohou zvolit dekory s výraznou strukturou dřeva a doplňovat interiér o prvky s barevnými akcenty v podobě velkých květináčů, váz či závěsů, aniž se ztrácí vkusnost řešení. Výhodou je, že obměna doplňků je cenově méně náročná než obměna celého interiéru a můžete si ji tedy dopřát častěji. A konečné řešení bude stále elegantní.

Nároční zákazníci mohou nové dekory objednat také na deskách Lamino Plus, pro jejichž výrobu se používá výhradně čisté dřevo, a mnoho z vás bude rovněž zajímat, že se jedná pouze o dřevo z českých lesů. Každá dodávka dřeva je pečlivě kontrolována, sledují se všechny základní parametry kvality dřeva, čímž je garantován trvalý a vysoký nadstandard materiálu. Desky LAMINO Plus se mohou pochlubit vyšší pevností v ohybu (+32 % oproti normě) a výrazně vyšším modulem pružnosti (+68 % oproti normě) a stejně dobře si vedou i v dalších sledovaných kategoriích, jako je rozlupčivost (+29 % oproti normě) nebo přídržnost (+31 % oproti normě). Nová kolekce laminovaných desek stejně jako její vzorník je k dispozici od října 2017 u kvalitních truhlářství a obchodních partnerů výrobce, společnosti DDL – Dřevozpracující družstvo Lukavec.